Fotograf Szczecin, Fotograf zachodniopomorskie

Zatrzymaj czas w obiektywie

 

Niektórym wydaje się, że fotografować może każdy. Pewnie oczekujecie teraz zaprzeczenia z mojej strony, ale niestety – nie będzie go.

Sam uważam, że fotografia to nie tylko sztuka, ale również świetna zabawa, której nie można nikomu zabraniać.

Z pewnością wielu z Was tak jak i ja ma w swojej galerii fotograficznej naprawdę świetne zdjęcia, którymi może się pochwalić.

 

Moja przygoda z fotografią zaczęła się ponad 30 lat temu od zwykłego aparatu na kliszę.

Zafascynował mnie magiczny obraz uchwycony okiem obiektywu, który pozostaje w głowie i na papierze pozwalając powrócić do wspomnień sprzed wielu lat.

Czas zatrzymany poprzez zdjęcie pozwala na magiczne przemieszczanie się w czasie w dowolnym momencie życia. Pozwala na powrót wspomnień zamazanych przez rutynę dnia codziennego.

Ta fascynacja spowodowała rozwój mojej pasji i sięganie coraz wyżej w wymaganiach sprzętowych, co pozwoliło osiągać coraz lepszą jakość zdjęć i wejście na poziom, gdzie zacząłem rozumieć magię fotografii.

Dziś chodzę na fotospacery szukając idealnych kadrów, poświęcając dużo czasu w poszukiwaniu idealnego zdjęcia. Chwytam ulotną magię chwili na fotograficznych kadrach.

Moje doświadczenie jako fotograf pozwoliło mi zgłębić wiedzę, którą chętnie dzielę się z innymi.

Prowadzę intywidualne kursy fotograficzne dla osób w różnym stopniu zaawansowania. Moja cierpliowość i duża wiedza pozwala na efektywne dzielenie się wiedzą, a uczestnicy szybko zaczynają rozumieć zasady fotografii i szybko zaczynają robić co raz lepsze zdjecia.

Swoje warssztaty prowadzę jako praktyk. Odpowiadam na wszystkie pytania uczestnika w sposób jasny i zrozumiały posługując się licznymi przykładami.

Umów się ze mną na indywidualne warsztaty fotografii.

Fotoekspert o mnie

Foto ekspert o mnie

Jeśli przekonują Cię liczby, oto one: 20-letnie doświadczenie, tysiące zdjęć na koncie, setki przeprowadzonych szkoleń i warsztatów.

Jeśli wolisz dowody - poniżej masz moje portfolio, które jest najlepszym świadectwem mojej pracy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej - przeczytaj koniecznie!

Pasję do fotografowania pielęgnuję jak najdelikatniejszy kwiat. Robienie zdjęć jest bowiem moją pasją, którą mam szczęście wykonywać również zawodowo. Nie ma dla mnie lepszego połączenia.

Jako że jestem koneserem piękna, utrwalam je na swoich fotografiach. Potrafię sprawić, że otwierają się przede mną nawet ci najbardziej skryci, gdyż fotografując ludzi, odkrywam ich wyjątkowe wnętrze.

Nigdy nie mam dość, zatem nie spoczywam na laurach i szlifuję swoje umiejętności, by wyjść naprzeciw nawet najbardziej wysublimowanym gustom.

Moje fotografie to nie tylko dopracowane kadry, ale także gra kolorem i światłem, a później - ich obróbka graficzna, która nie ma dla mnie tajemnic. W tej materii również stale się rozwijam i udoskonalam swój warsztat.

Do każdego podchodzę indywidualnie, potrafię stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której poczujesz się wyjątkowo spokojnie. Pomaga mi w tym moja naturalna wrażliwość i delikatność a także znajomość ludzkich wnętrz - zdobyta w trakcie wieloletniej pracy.

Sesje i warsztaty fotograficzne to czysta przyjemność - dla mnie, bo kocham swoją pracę i ludzi, dla Ciebie, bo poznasz profesjonalne oblicze fotografii.

Prowadzę swój blog o fotografii na który Cię serdecznie zapraszam. Zobacz, porady i wskazówki dla fotografów. Wejdź, sprawdź.

Jeżeli interesują Cię zadadnienia fotografii dla początkujących zobacz mój blog ABC fotografii. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek dotyczących zabawy z fotografią. Wejdź, sprawdź.

 

Zabacz moje portfolio

Kontakt