Fotoekspert o mnie

Foto ekspert o mnie

Jeśli przekonują Cię liczby, oto one: 20-letnie doświadczenie, tysiące zdjęć na koncie, setki przeprowadzonych szkoleń i warsztatów.

Jeśli wolisz dowody - poniżej masz moje portfolio, które jest najlepszym świadectwem mojej pracy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej - przeczytaj koniecznie!

Pasję do fotografowania pielęgnuję jak najdelikatniejszy kwiat. Robienie zdjęć jest bowiem moją pasją, którą mam szczęście wykonywać również zawodowo. Nie ma dla mnie lepszego połączenia.

Jako że jestem koneserem piękna, utrwalam je na swoich fotografiach. Potrafię sprawić, że otwierają się przede mną nawet ci najbardziej skryci, gdyż fotografując ludzi, odkrywam ich wyjątkowe wnętrze.

Nigdy nie mam dość, zatem nie spoczywam na laurach i szlifuję swoje umiejętności, by wyjść naprzeciw nawet najbardziej wysublimowanym gustom.

Moje fotografie to nie tylko dopracowane kadry, ale także gra kolorem i światłem, a później - ich obróbka graficzna, która nie ma dla mnie tajemnic. W tej materii również stale się rozwijam i udoskonalam swój warsztat.

Do każdego podchodzę indywidualnie, potrafię stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której poczujesz się wyjątkowo spokojnie. Pomaga mi w tym moja naturalna wrażliwość i delikatność a także znajomość ludzkich wnętrz - zdobyta w trakcie wieloletniej pracy.

Sesje i warsztaty fotograficzne to czysta przyjemność - dla mnie, bo kocham swoją pracę i ludzi, dla Ciebie, bo poznasz profesjonalne oblicze fotografii.

 

Zabacz moje portfolio